![](https://www.nikipoligirou.gr/wp-content/uploads/2013/07/ΑΙΑΣ-Ελεοχωρίων-48x50.png)
![](https://www.nikipoligirou.gr/wp-content/uploads/2014/07/Νικη-Πολυγυρου-new-logo1-42x50.png)
31 Μαρτίου 2013
Σκορ: 0 - 2
Έκθεση Αγώνα
Με δύο γκόλ στο δεύτερο ημίχρονο, Τότσα 55ό και Σιδηρόπουλος 68ό, η ομάδα επικράτησε στα Ελαιοχώρια με αντίπαλο τον Αίαντα και έμεινε ζωντανή στο κυνήγι μιας θέσης για τα play off της κατηγορίας.Την κόκκινη κάρτα αντίκρισε για την ομάδα μας ο Σιδέρης στο 64ό λεπτό της αναμέτρησης. Διαιτητής Καλεμτζής.
Εντεκάδα
Αλλαγές
18. Συμεωνίδης Αλέξανδρος | Αλλαγή |
Σιδηρόπουλος Μπάμπης | ΓκολΑλλαγή14 |
Παραλίκης Αναστάσιος | Αλλαγή |