![](https://www.nikipoligirou.gr/wp-content/uploads/2013/07/Αετός-Βαρβάρας-36x50.png)
![](https://www.nikipoligirou.gr/wp-content/uploads/2014/07/Νικη-Πολυγυρου-new-logo1-42x50.png)
27 Οκτωβρίου 2012
Σκορ: 4 - 0
Έκθεση Αγώνα
Άσχημη εμφάνιση και ακόμη χειρότερο αποτέλεσμα στον χθεσινό αγώνα της ομάδας μας στη Βαρβάρα,απέναντι στον τοπικό Αετό. Το 4-0,αποτέλεσμα που διαμορφώθηκε στο 2ο ημίχρονο,δεν αφήνει περιθώρια ούτε για αναλύσεις, αλλά ούτε και για δικαιολογίες. Αυτό που οφείλει να κάνει τώρα η ομάδα είναι να δουλέψει περισσότερο και όλοι μαζί,παίκτες κ προπονητής,να διορθώσουν τα όποια λάθη ώστε να δείξει η ομάδα ξανά το πραγματικό της πρόσωπο.Διαιτητής Δραγάτης.
Εντεκάδα
Σεβαστάς Στέφανος | |
Γιουβανάκης Μιχάλης | |
Καραγκιοζίδης Χρήστος | |
Χλιάπας Αλέξανδρος | |
Chuks Okoro | |
Σάρρης Στέλιος | |
Σκελτζίμ Πιέτρι | |
Κερατίδης Γιώργος | |
Σιδηρόπουλος Μπάμπης | |
Παραλίκης Αναστάσιος | |
Ντρίζα Ρενάτο |
Αλλαγές
Στάγγος Κωνσταντίνος | Αλλαγή |
14. Θεολόγου Στέλιος | Αλλαγή |
28. Απχασβίλι Βαλέριος | Αλλαγή |